Customer experience, de journey en customer big data! Het opdoen van kennis en het verkrijgen van inzicht kan bij uitstek door te kijken hoe een ander het doet. Of zoals Albert Einstein het ooit verwoordde:
Het opstellen van een nieuwe theorie is niet hetzelfde als het slopen van een oude schuur om op die plaats een wolkenkrabber te bouwen. Het lijkt veel meer op het beklimmen van een berg, waarbij we nieuwe en weidse gezichten aanschouwen en waarbij we onverwachte verbindingen ontdekken tussen ons uitgangspunt en zijn rijke omgeving.
Het event en de experience
Het bezoeken van evenementen waar marketeers hun bevindingen uit de dagelijkse praktijk delen met de toehoorders is dan ook een uitstekende voedingsbodem voor het verwerven van nieuwe inzichten. Tijdens 'Customer Experience & CRM in 1 Day', het evenement dat op donderdag 15 september 2016 wordt gehouden in 't Spant in Bussum, krijg je de kans kennis te maken met de toepassing van customer experience en customer relationship management in de dagelijkse praktijk.
CEO AtMost spreekt
Tal van sprekers - waaronder AtMost oprichter Patrick Petersen - laten zien hoe zij in hun organisatie de klantbeleving centraal stellen. Daarnaast worden op dit evenement deze inzichten in een duidelijk perspectief geplaatst tijdens inspirerende keynotes, maar ook ter discussie gesteld in een debat tussen marketingprofessionals met uiteenlopende achtergronden. Het woord aan drie sprekers op die dag vol kennis, inzicht en inspiratie. AtMost en SocialMedia.nl zijn (media)partner van dit event. CEO Patrick Petersen verzorgt een sessie. |