Esmee is een power-to-the-people fenomeen. Vijf maanden na haar Youtube-video stond ze in de studio te zingen met Kelly Rowland. AtMostTV interviewt haar tijdens de TMF-awards.

Enkele maanden daarna in het voorconcert van Justin Timberlake. Haar video is in korte tijd 8,5 miljoen maal bekeken op Google’s YouTube. Gewoon inventief, transparant en lef met de steun van het world wide web. En trouwens gemaakt met de geleende webcam van haar zus.
Heeft inmiddels haar eigen startpagina http://esmeedenters.goedbegin.nl/ , haar eigen fansites, haar platendeal op een label van Justin Timberlake en een mini-tour in Europa in het voorconcert van die zelfde Timberlake. De manier waarop Esmee Denters haar succes heeft afgedwongen met haar 18 jaar kent een hoog ‘gun-gehalte’.
Geen politiek, geen kruiwagen, geen ondoorzichtige SMS-acties en geen ondoorzichtige media-managers. Gewoon puur zichzelf met een voorbeeldige internetspirit: open, inventief en transparant.
Op sociale media kun je vrienden worden met Esmee, ze is erg ‘Irreplaceable’ . Als ook haar originele webcam-op-de-zolderkamer-geupload-naar-Youtube nog eens wordt geremastered (zie video hieronder), dan spreken we van een echte Denters buzz, viral en hype. Simpelweg omdat iedereen het haar gunt.
Tevens interviewde AtMostTV Direct en zangers Nick en Simon:
*
